Zavřít reklamu

Jen pár dní před konáním příští akce Galaxy Unpacked unikly všechny produkty, které na ní Samsung podle všeho představí. Legendární leaker Evan Blass zveřejnil vysoce kvalitní rendery „ohýbaček“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, hodinek Galaxy Watch5 a sluchátek Galaxy Buds2 Pro, které je ukazují ve všech barevných variantách.

Není to poprvé, co do éteru pronikly tiskové rendery těchto zařízení, přesto je dobré vidět je pěkně pohromadě ve všech jejich barvách. Galaxy Z Fold4 bude dostupný v béžové (krémové), černé a šedé barvě a na první pohled se od svého předchůdce neliší. Předchozí úniky však naznačují, že bude mít tenčí (a lehčí) tělo.

Galaxy Z Flip4 lze vidět v černé, fialové (Bora Purple), světle modré a růžově zlaté barvě. I on je od svého předchůdce jen těžko k rozeznání, podle neoficiálních zpráv však bude mít o něco tenčí kloub. Oproti „trojce“ by také měl mít o trochu větší vnější displej (údajně minimálně 2 palce).

Galaxy Watch5 můžeme vidět v bílé, růžově zlaté, světle modré, šedé, grafitové a fialové (Bora Purple) barvě a Galaxy Watch5 Pro v černém a titanově šedém barevném provedení. Druhý zmíněný model bude údajně postrádat otočnou lunetu, zato by se však měl chlubit třídenní výdrží baterie. Samsung bude pro oba modely nabízet vyměnitelné řemínky v nejrůznějších barvách.

Galaxy Buds2 Pro se budou nabízet pouze ve třech barvách, a to černé, bílé a fialové (Bora Purple). Designem velmi silně připomínají předchůdce, na rozdíl od něj by však měly nabídnout o něco delší výdrž baterie (s použitím pouzdra), vylepšenou funkci ANC (potlačení okolního hluku) nebo podporu zvuku ve studiové kvalitě.

Dnes nejčtenější

.