Zavřít reklamu

Samsung oznámil partnerství se sbírkou LIFE Picture Collection, aby rozšířil dynamickou sbírku umění, kterou spotřebitelům nabízí prostřednictvím lifestylového televizoru The Frame. Vybrané fotografie ze sbírky budou majitelům televizoru s předplatným aplikace Samsung Art Store globálně dostupné již ode dneška.

LIFE Picture Collection je vizuální archiv 20. století, který obsahuje přes 10 milionů fotografií historicky významných postav a okamžiků. Obchod Samsung Art Store ze sbírky pečlivě vybral 20 snímků, se kterými majitelé televizoru The Frame budou moci prožít historii. Tematicky sahají od surfařů na západním pobřeží Kalifornie po malíře Pabla Picassa.

Prostřednictvím partnerství, jako je toto, chce Samsung učinit umění dostupnější všem. Spolupráce se sbírkou LIFE Picture Collection přináší nový výběr historicky významných děl do již tak rozsáhlé knihovny obrazů, grafického designu a fotografií aplikace Samsung Art Store. Obchod plánuje v budoucnu předplatitelům představit více fotografií ze sbírky.

The Frame je navržen jako televizor, když je zapnutý, a digitální plátno, když je vypnutý. Díky QLED obrazovce si jeho majitelé mohou vychutnat umělecká díla ve špičkové vizuální kvalitě. Jeho verze z letošního roku má matný displej, na němž díla vyniknou ještě více, protože odráží mnohem méně světla. Samsung Art Store v současné době nabízí přes 2 tisíce uměleckých kusů, jež jsou vhodné pro jedinečný vkus každého člověka.

Televize Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.