Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Watch4 jsou aktuálně pořád nejlepšími chytrými hodinkami společnosti. Nabízejí mnoho funkcí, včetně těch zdravotních, umí ale také poskytovat informace o událostech z propojeného telefonu. Díky Google Play navíc můžete jejich funkcionalitu značně rozšířit, a proto zde najdete ty nejlepší aplikace pro Galaxy Watch4, které si do nich můžete nainstalovat.

Shazam 

Shazam dokáže rozpoznat jakoukoliv píseň během několika sekund. Objevíte zde umělce, texty, videa i playlisty, to vše zcela zdarma. Platforma už zaznamenala víc než miliardu instalací a pořád přibývají další. Navíc na vašem zápěstí aktivujete rozpoznávání rychleji než v telefonu, který musíte vyndat z kapsy nebo kabelky.

Shazam v Google Play

Strava 

I když jsou Galaxy Watch komplexním trackerem vašich sportovních výkonů, Strava má dlouhou historii, takže může být pro mnohé těžké začít využívat jinou platformu. Právě proto není problém si i tuto aplikaci do hodinek nainstalovat a pokračovat v zaznamenávání svých tréninků tak, jak je znáte třeba z předešlého zařízení. 

Strava v Google Play

Spotify 

Spotify vám nabízí ten nejlepší způsob, jak poslouchat hudbu a podcasty na svém mobilu, tabletu, ale i v chytrých hodinkách. Zejména pokud nechcete své sportovní aktivity provozovat s mobilním telefonem v kapse, najdete zde obsáhlou knihovnu interpretů, alb a písní, které si stáhnete do zařízení a můžete je poslouchat kdekoli, kdekoli a při čemkoli. 

Spotify v Google Play

TIMEFLIK (MR TIME) Watch Face 

V Galaxy Wearable sice najdete širokou paletu ciferníků, přece jen ale nemusí sednou zcela vašim potřebám. Aplikace TIMEFLIK jich ale nabízí skutečně pestrý výběr, kdy vývojář uvádí, že je jich zde více jak milion. Každý přítomný ciferník si navíc můžete ještě dále personalizovat. Vyjma Galaxy Watch4 je titul dostupný i na předchozí generace hodinek Samsungu.

TIMEFLIK v Google Play

Sleep Cycle 

Uvolněte se, spěte lépe a probouzejte se odpočatí s chytrým budíkem Sleep Cycle, který je vyjma telefonů dostupný i na chytré hodinky. Jeho jedinečný algoritmus vás probudí pouze ve fázi lehkého spánku, navíc budete dostávat podrobné zprávy o jeho průběhu. Díky buzení na zápěstí za pomoci vibrací je to příjemnější, než divoké a hlasité zvuky budíku z telefonu. 

Sleep Cycle v Google Play

Dnes nejčtenější

.