Zavřít reklamu

Jeden z příštích ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold4 se má oproti svým předchůdcům chlubit některými designovými vylepšeními, jako je širší poměr stran a tenčí rámečky kolem vnějšího displeje. Nyní do éteru pronikly obrázky, které to potvrzují.

První obrázek v galerii ukazuje tři „ohýbačky“: nahoře je Vivo X Fold, uprostřed Galaxy Z Fold4 a dole Galaxy Z Fold3. Na první pohled se zdá, že čtvrtý Fold má o něco tenčí kovový rám v blízkosti kloubu. V tomto ohledu je podobnější „skládačce“ čínského výrobce než svému předchůdci. Tento design korejskému obrovi umožnil dát vnějšímu displeji o něco širší poměr stran. Zařízení má také o trochu tenčí (a rovnoměrnější) rámečky kolem displeje.

Soudě podle nových i předchozích obrázků se design čtvrtého Foldu nebude od „trojky“ příliš lišit, spíše jej zdokonalí. Přesto je širší poměr stran vnějšího displeje docela výraznou změnou. Umožní totiž snadnější dostupnost prvků uživatelského rozhraní. Galaxy Z Fold4 bude spolu s další „ohýbačkou“ Galaxy Z Flip4 uveden na scénu již za několik málo týdnů. Ani čtvrtý Flip by se od svého předchůdce neměl z hlediska designu moc lišit. Jednou z největších změn bude podle všeho o něco větší vnější displej.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.