Zavřít reklamu

Po týdnech mediálního humbuku a nadšeného uvedení na trh se zdá, že telefon Nothing Phone (1) se odrazil ke slušnému startu s atraktivní cenovkou, unikátním designem a solidními specifikacemi. Bohužel, jen několik dní po jeho uvedení do prodeje si začali někteří majitelé stěžovat na problémy s displejem, které dobře znají i uživatelé smartphonů jiných značek.

Stále více majitelů Nothing Phonu (1) si na Twitteru nebo Redditu stěžuje na nazelenalý displej. Zelený odstín je podle nich viditelný zejména při zobrazení tmavých obrázků nebo zapnutém tmavém režimu.

Spolehlivým řešením není ani výměna zařízení, jak zjistil uživatel, který si Nothing Phone (1) koupil v indickém internetovém obchodě Flipkart. Jeho vyměněný kus totiž vykazoval úplně stejné potíže.

Mezitím web Beebom upozornil na další problém s displejem Nothing Phonu (1), a to mrtvé pixely kolem výřezu pro selfie kamerku. Tyto pixely prý „dodělaly“ po pouhých třech hodinách testování telefonu. Podle všeho nejde o ojedinělý případ, protože stejné problémy vzápětí potvrdil další uživatel, kterému pixely kolem výřezu odešly dokonce po jedné hodině používání.

Společnost Nothing podle svého vyjádření na Twitteru některé tyto stížnosti vzala na vědomí, neuvedla však nic ohledně možných řešení. Problém s nazelenalým displejem není ve světě smartphonů úplně neobvyklý a své by o tom mohli vyprávět i někteří majitelé Pixelu 6 či řady Samsung Galaxy S20 i jiných telefonů Galaxy.

Dnes nejčtenější

.