Zavřít reklamu

Při vydání telefonů řady Galaxy S20 si možná někteří z vás ještě budou pamatovat na kauzu s nazelenalými displeji. Naštěstí se jednalo o problém, který šel opravit vydáním rychlé aktualizace. Podle posledních informací se však problém s nazelenalým displejem vrací. I když tedy na starší telefony řady Galaxy S a Galaxy Note.

Problémy s displeji hlásí lidé z Evropy, USA i Indie. Většina příspěvků má společné to, že se problémy začaly objevovat po poslední aktualizaci, která vyšla na Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Galaxy S9, Galaxy Note 10 Lite a Galaxy S10 Lite. Někteří uživatelé již obdrželi i červnovou aktualizaci, nicméně problém má přetrvávat. Samsung se prozatím k problému nevyjádřil, ale vzhledem ke zvyšujícím se stížnostem to nebude trvat dlouho a dočkáme se oficiálního vyjádření, které snad přislíbí i rychlou opravu.

Galaxy-s10-Lite-green-tint-issues
Zdroj: SamMobile

Nádech zelené barvy se objevuje hlavně, když je nastaven nižší jas displeje a údajně se neobjevuje vždy. Je dost možné, že se jedná o identický problém, který se již tento rok objevil u řady Galaxy S20. Pokud se to potvrdí, tak by měla stačit jen aktualizace, která problém opraví. Že by se mělo jednat o softwarovou chybu naznačuje i to, že ji uživatelé začaly hlásit až po vydání nedávné aktualizace. Jakmile se k tomuto problémů objeví nové informace, určitě vás budeme informovat. Máte také problém s nazelenalým displejem u vašeho Galaxy telefonu? Dejte nám vědět do komentářů.

Dnes nejčtenější

.