Zavřít reklamu

Po čtyřech letech Samsung konečně vylepšil teleobjektiv u standardní a „pluskové“ verze svých špičkových telefonů. Galaxy S22 a Galaxy S22+ disponují 10MPx teleobjektivem s trojnásobným optickým zoomem. Příští rok jej však korejský obr podle všeho nikam neposune.

Podle obvykle dobře informovaného nizozemského webu Galaxy Club citovaného serverem SamMobile budou Galaxy S23 a Galaxy S23+ mít 10MPx teleobjektiv s trojnásobným optickým zoomem jako jejich předchůdci. Informace o jejich hlavních a ultraširokoúhlých fotoaparátech v tuto chvíli nejsou známy.

Pokud jde o model Galaxy S23 Ultra, neoficiální zprávy naznačují, že by se mohl chlubit 200MPx hlavním fotoaparátem. Standardní a „pluskový“ model by nicméně mohl zůstat u 50MPx snímače, který debutoval v Galaxy S22 a Galaxy S22+.

Co Samsung potřebuje vylepšit, je ultraširokoúhlý fotoaparát. I když 12MPx ultraširokoúhlý fotoaparát v jeho „vlajkách“ není špatný, neškodil by jistý upgrade, zejména s ohledem na 48 nebo 50MPx snímače, které najdeme u většiny čínských špičkových smartphonů.

Telefony Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.