Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme vás informovali, že Samsung pracuje na novém 200MPx fotoaparátu s názvem ISOCELL HP3. Podle nové zprávy z Jižní Koreje společnost vývoj svého nejnovějšího fotosenzoru již dokončila a nyní pro něj vybírá dodavatele. Podle korejského webu ETNews dostane komponentová divize Samsungu Samsung Electro-Mechanics na nový 200MPx senzor 70 % objednávek. Zbývajících 30 % má zpracovat Samsung Electronics a jeho další partneři.

Po dokončení finálního návrhu prý Samsung navyšuje produkci nového senzoru, aby jej měl připravený pro svou příští vlajkovou řadu v roce 2023. Jako první by jej mohly konkrétně používat modely řady Galaxy S23, především tedy v případě nejvyššího modelu s přídomkem Ultra.

Samsung již jeden senzor s rozlišením 200 MPx má, a to ISOCELL HP1, který však stále čeká na nasazení v praxi. ISOCELL HP3 by měl být jeho vylepšenou verzí, i když detaily jsou v tuto chvíli neznámé. Pro připomenutí: ISOCELL HP1 dokáže natáčet videa v rozlišení 8K a 4K a chlubí se funkcemi, jako je pokročilé HDR nebo automatické ostření s technologií Double Super Phase Detection.

Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.