Zavřít reklamu

Samsung zveřejnil novou reklamu ve formě krátkého filmu inspirovaného seriálem Netflixu Stranger Things, aby světu předvedl pokročilé schopnosti režimu Nightography na Galaxy S22 Ultra. Video vzdává úspěšnému a dnes již téměř kultovnímu seriálu hold a používá vertikální záběry pořízené hlavními fotoaparáty aktuálně nejvybavenější „vlajky“ korejského smartphonového obra.

Reklama s názvem Make STRANGER Nights Epic konkrétně v akci ukazuje 108MPx primární senzor S22 Ultra, který disponuje pixely s velikostí 2,4 μm a pokročilými funkcemi využívajícími AI, díky nimž dokáže pořizovat ostré videozáznamy za horších světelných podmínek. Video má za cíl vyvolat podobný pocit jako populární seriál Netflixu a motiv Nightography spojuje s událostmi ze čtvrté sezóny.

Hlavní fotografický systém aktuální Ultry zahrnuje širokoúhlý 108MPx senzor a ultraširokoúhlý snímač. Ty doplňuje 10MPx teleobjektiv a 10MPx periskopický objektiv.

Samsung po uvedení telefonu na trh jeho fotoaparát nadále vylepšuje. Červnová aktualizace přinesla mimo jiné vylepšení ostrosti, kontrastu, využití paměti pro záznam videa nebo výkonu v portrétovém režimu.

Telefony Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.