Zavřít reklamu

Již nějakou dobu si řada uživatelů smartphonu Galaxy S22 Ultra na oficiálních fórech Samsungu stěžuje na problémy se sítí GSM a přerušené telefonní hovory. O několik firmwarových updatů později se zdá, že se situace zlepšila, alespoň tedy pro některé uživatele.

I když někteří zákazníci Samsungu na jeho fórech stále hlásí problémy s GSM na Galaxy S22 Ultra, další tvrdí, že jejich potíže vyřešil, nebo alespoň zmírnil, červnový bezpečnostní patch. Korejský obr začal bezpečnostní záplatu za tento měsíc vydávat pro řadu Galaxy S22 minulý týden a jako první ji zpřístupnil v Jižní Koreji. Aktualizace u řady vylepšuje nejen bezpečnost, ale i aplikaci fotoaparátu (konkrétně například výkon automatického vyvážení bílé v některých případech, kvalitu portrétních snímků či celkový výkon fotoaparátu).

Pokud jde o problémy s GSM, které uživatele nejvýkonnějšího modelu aktuální vlajkové řady trápí již několik měsíců, jeden z přispěvatelů na fórech Samsungu poukázal na to, že tyto potíže se projevují pouze v síti jistého mobilního operátora, a ne u jiných. Pokud by tomu tak skutečně bylo, problémy s GSM by mohly souviset s technologiemi, které někteří operátoři používají ve svých GSM věžích a anténách. Je možné, že Galaxy S22 Ultra si nerozumí s určitým síťovým vybavením a červnový update tak mohl problém pro řadu zákazníků vyřešit. A co vy? Vlastníte Galaxy S22 Ultra a setkali jste se někdy s potížemi se sítí GSM a náhodnými výpadky hovorů? Dejte nám vědět v komentářích.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.