Zavřít reklamu

I když se více pozornosti dostává řadě chytrých hodinek Galaxy Watch, Samsung kromě nich vyrábí i fitness náramky. Ten poslední, Galaxy Fit2, představil korejský gigant v září předminulého roku. Nyní do éteru pronikla informace o tom, kdy se na scéně objeví jeho nástupce.

Tato informace pochází z korejské mutace komunitního fóra Samsungu. Jeden z uživatelů se zde dotázal, kdy by mohl být Galaxy Fit3 představen. Odpověď zněla, že buď v druhé polovině letošního roku, nebo v první polovině roku příštího.

Náramek se bude v Jižní Koreji údajně prodávat za 49–50 tisíc wonů (asi 880–900 Kč). Pro srovnání: Galaxy Fit2 vstoupil do prodeje za cenu 49 500 wonů (zhruba 890 Kč), takže jeho nástupce by se měl prodávat o něco málo levněji či dráž. V Evropě by jeho cena měla činit kolem 50 eur (přibližně 1 200 Kč).

V tuto chvíli není známo, jaké novinky Galaxy Fit3 přinese. „Dvojka“ měla oproti předchůdci větší displej (1,1 vs. 0,9 palců), o něco větší baterii a podstatně lepší efektivitu, která téměř zdvojnásobila její výdrž (v průměru na 14–15 dní). Vzhledem k tomu, že náramek je již téměř dva roky starý, zaostává za konkurenčními značkami, které nabízejí mimo jiné senzor SpO2 (měřící hladinu kyslíku v krvi) nebo zabudovanou GPS. Z hlediska funkcionality je tak u „trojky“ prostoru pro zlepšení více než dost.

Fitness náramky koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.