Zavřít reklamu

Od uvedení fitness náramku Samsung Galaxy Fit2 na trh uběhl již rok a půl a jeho majitelé si nejspíše už začali myslet, že korejský obr s jeho softwarovou podporou skončil. K překvapení všech však společnost včera začala na toto své zařízení vydávat nový update, který přináší několik užitečných novinek.

První novinkou je možnost ovládat za pomoci náramku fotoaparát telefonu. Tato funkce byla jako první zpřístupněna na hodinkách Galaxy Watch Active2 a od té doby je součástí řady Galaxy Watch. Na tomto místě je třeba dodat, že tato funkce vyžaduje smartphone Galaxy běžící na Androidu 7.0 a vyšším. Nová aktualizace kromě toho přidává možnost vidět na hlavní obrazovce zprávu o odmítnutí hovoru a přidána byla také funkce počítání skoků přes švihadlo.

 

Update jinak nese firmwarovou verzi R220XXU1AVB8, má velikost zhruba 2,16 MB a v tuto chvíli je distribuován v Indii. Do dalších zemí by se měl rozšířit v následujících dnech či týdnech. Aktualizace je to vskutku překvapivá, protože od vydání posledního updatu pro Galaxy Fit2 uplynul téměř rok.

Související články

Dnes nejčtenější

.