Zavřít reklamu

Google pokračuje v trendu vydávání nových a redesignovaných aplikací pro systém Wear OS 3. Nyní si uživatelé chytrých hodinek Galaxy Watch4 mohou z obchodu Google Play stáhnout aplikaci Kontakty.

Design Kontaktů pro Wear OS 3 je celkem přímočarý s vyhledávacím tlačítkem umístěným pod údajem o času. Kontakty se zobrazují v položkách ve tvaru pilulky, přičemž jako první se v nich objevují lidé označení hvězdičkou. Na ciferník lze přidat zkratku s kontaktem pro rychlé volání nebo zasílání zpráv. Pokud pro daný kontakt není použit obrázek, systém použije první iniciálu jeho názvu.

Na rozdíl od Asistenta Google nepřinášejí Kontakty uživatelům Galaxy Watch4 oproti předinstalované aplikaci Samsung Contacts nic, bez čeho by se nemohli obejít. Pokud byste si aplikaci však přece jen chtěli vyzkoušet, můžete si ji stáhnout zde. Po instalaci se Kontakty objeví v šuplíku aplikací a bude třeba jim udělit oprávnění pro přístup k vašim kontaktům. Jestliže se vám aplikace ještě nezobrazuje jako kompatibilní s Galaxy Watch4, zkuste ji o něco později stáhnout znovu, jelikož může nějakou dobu trvat, než bude zpřístupněna ve všech regionech.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.