Zavřít reklamu

Ohebné telefony Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 začaly dostávat novou aktualizaci, která přináší některé fotografické funkce z řady Galaxy S22. Jde o stejné funkce, které již předtím obdržela řada Galaxy S21.

Patrně nejužitečnější funkcí, na kterou se majitelé aktuálních „skládaček“ Samsungu mohou těšit, je možnost použít teleobjektiv v režimu Pro a funkce Nightography v portrétním režimu. Dále byly vylepšeny videohovorové efekty, které je možné použít ve videohovorových aplikacích třetích stran. Konkrétně jsou podporovány aplikace WhatsApp, Google Meets a Duo, Microsoft Teams, Messenger, Zoom a BlueJeans. Některé aplikace pro videohovory (a též režim videa) navíc nově podporují funkci automatického nastavení obrazu. Kromě toho byla zlepšena kvalita snímků pořízených pomocí sociálních aplikací nebo fotografických „appek“ z obchodu s aplikacemi a v neposlední řadě byla vylepšena stabilita a bezpečnost obou zařízení a opraveny blíže nespecifikované bugy.

U Foldu3 nese nová aktualizace firmwarovou verzi F926BXXU1CVEB, u třetího Flipu verzi F711BXXU2CVEB. Jako první dorazila do Německa a Itálie, z nichž by se měla v následujících dnech šířit do dalších zemí. Její dostupnost je možné si manuálně zkontrolovat otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru.

Telefony Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.