Zavřít reklamu

Samsung začal s vývojem firmwaru pro své příští „ohýbačky“ Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Znamená to, že vše jde podle plánu a že jejich představení již skutečně není příliš daleko.

Testovací sestavení pro Galaxy Z Fold4 nese firmwarové označení F936NKSU0AVF2, u Flipu4 je to F721NKSU0AVF2. S tím, jak práce na firmwaru pro obě zařízení budou postupovat, lze očekávat, že v příštích týdnech se objeví více testovacích sestavení.

Podle neoficiálních zpráv a různých indicií bude příští Fold disponovat 7,6palcovým Super AMOLED ohebným displejem s rozlišením QXGA+ a 120Hz obnovovací frekvencí a 6,2palcovým vnějším zobrazovačem s rozlišením HD+ a stejnou frekvencí jako hlavní displej. Uvnitř má tepat čipset Snapdragon 8+ Gen 1, kterému prý bude sekundovat až 16 GB operační paměti a až 512 GB vnitřní paměti. Více viz obří únik z minulého týdne.

Pokud jde o Flip4, ten bude údajně vybaven taktéž nejnovějším špičkovým čipem Snapdragonu, oproti předchůdci větším vnějším displejem, baterií s kapacitou 3400 nebo 3700 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a měl by být dostupný ve čtyřech barvách. Oba telefony budou pravděpodobně představeny v srpnu nebo září.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.