Zavřít reklamu

Google začal pro některé uživatele vydávat novou aktualizaci pro aplikaci Android Auto a zároveň u jejího beta programu začal provádět nové testy. Verze 7.8 přichází jen pár týdnů poté, co americký technologický gigant vypustil do světa verze 7.6 a 7.7.

Nová aktualizace, stejně jako zmíněné dvě předchozí, nepřináší žádné zásadní na první pohled viditelné změny. Je velmi pravděpodobné, že místo toho opravuje řadu bugů „pod kapotou“. Android Auto ve verzi 7.8 by také mohlo dále řešit problémy s kompatibilitou pro telefony řady Galaxy S22, které měl vyřešit předchozí update, jenže podle některých uživatelů přinesl spíše nové.

Pokud chcete získat verzi 7.8 na své zařízení, sledujte aktualizace v obchodě Google Play. Jak už bylo zmíněno, možná budete muset být členy beta programu aplikace, abyste si novou aktualizaci mohli stáhnout.

Jak upozornil web Android Police, jednou z věcí, které si u posledního updatu pro Android Auto můžete všimnout, je upozornění zmiňující se o novém testu počátečního nastavení. Dokončení tohoto procesu však podle webu v aplikaci nic nemění. Místo toho nabízí stejný proces, který viděl každý, kdo ve svém voze Android Auto již někdy použil. Je možné, že Google jen testuje nějaká drobná vylepšení či úpravy „pod kapotou“.

Související články

Dnes nejčtenější

.