Zavřít reklamu

Korejský regulační úřad Radio Korean Research Agency (RRA) začátkem týdne certifikoval bezdrátovou nabíječku pro chystané chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch5. Jejich představení by tak již nemělo být daleko.

RRA certifikoval bezdrátovou nabíječku s modelovým označením ER-OR900. Toto označení odpovídá modelovému číslu EB-BR900ABY, které je spojeno s baterií Galaxy Watch5. Design nabíječky není v tuto chvíli znám, mohla by však vypadat podobně jako nabíječka pro Galaxy Watch4 a starší modely, která má podobu plochého puku. Certifikace neodhalila ani výkon nabíječky. Vzhledem k tomu, že model Pro má mít baterii s obří kapacitou 572 mAh, mohlo by to být více než 5 W, tedy jakou rychlostí se nabíjí Galaxy Watch4 (plné nabití trvá necelé dvě hodiny). Mimochodem, nabíječka se nebude vyrábět v domovině Samsungu, nýbrž ve Vietnamu.

Galaxy Watch5 budou podle všeho vybaveny OLED displejem, zvýšenou odolností podle standardu IP, operačním systémem Wear OS a všemi senzory pro sledování kondice. Podle posledních neoficiálních zpráv nebude model Pro disponovat otočnou lunetou. Páté generace Galaxy Watch se pravděpodobně dočkáme v srpnu.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.