Zavřít reklamu

Jak jsme minulý týden informovali, na chytrých hodinkách Samsungu Galaxy Watch4 byl po téměř roce zpřístupněn Asistent Google. Jak se ale zdá, ne všem uživatelům funguje globálně populární virtuální společník na hodinkách tak, jak by měl.

Řada uživatelů si po instalaci Asistenta začala na Redditu i jinde stěžovat zejména na dva problémy: rychlé vybíjení baterie a odpojování hodinek od telefonu (přičemž následně mají problém je s ním znovu spárovat, protože zařízení se navzájem nerozpoznají). Jiní uživatelé zase hlásí nespolehlivou detekci příkazu „OK, Google“, jíž se Asistent aktivuje.

Některým uživatelům se podařilo spárovat jejich Galaxy Watch4 se smartphonem jen po tvrdém restartu, čímž přišli o data na hodinkách. I když nový Asistent na Wear OS 3 nabízí odpovědi s lepším layoutem, uživatelé tvrdí, že na jejich Galaxy Watch4 není rychlejší než na starších hodinkách s Wear OS 2. Je každopádně pravděpodobné, že Google a Samsung o výše uvedených problémech vědí a že je brzy softwarovými aktualizacemi opraví.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.