Zavřít reklamu

Americká společnost Atari působí v herním byznysu už od jeho úplných prvopočátků. Z výrobních linek firmy mířily do domácností po celém světě jedny z prvních domácích konzolí. Atari si tak užívalo léta své největší slávy v sedmdesátých a osmdesátých letech minulého století. V současnosti se ze společnosti hned na první pohled vytratila invence a originalita. Skutečnost, že firma hledí spíše do minulosti, vyvracuje snad jen nedávné vydání originální logické hry Kombinera.

Ostatní projekty vývojářské a vydavatelské společnosti nabízejí jejich dnes již legendární tituly v moderních kabátcích. Důkazem toho je řada Recharged, v nichž Atari nabízí i své méně známé, ne ale méně kvalitní kousky, v podobě, jež dokážou zkousnout moderní hráči. Jako další z nich přitom na Android zamíří vesmírná střílečka Gravitar.

Jak už můžete odvodit z názvu, Gravitron: Recharged nabídne létání mezi různě hlubokými gravitačními studnami. V roli vesmírného pilota, pověřeného objevováním odlehlých koutů kosmu, se proletíte 24 unikátními misemi. Ty spojují dohromady jednoduchý příběh, hlavně v nich ale můžete soutěžit s ostatními hráči z celého světa o umístění v celkových žebříčcích.

V bezpečném létání vám přitom pomůže množství různých speciálních schopností a bonusů. Ty jsou ve zmodernizované verzi hry z větší části novinkou. Jak vývojáři dokázali převést hru z osmdesátých let do současnosti, se budete moci přesvědčit už 2. června 2022.

Témata: , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.