Zavřít reklamu

Na Androidy brzy zamíří další úspěšná hra, která původně vyšla na počítačích a konzolích. Jen chvíli po svém příchodu na platformu herního předplatného Game Pass se na mobilní zařízení podívá populární akční RPG Turnip Boy Commits Tax Evasion od nezávislého studia Snoozy Kazoo, která se znenadání objevila v obchodě Google Play. Podle tamnějšího zápisu se k ní zatím můžete předregistrovat a počkat si na to, až vyjde na konci příštího měsíce.

Turnip Boy Commits Tax Evasion se přitom silně inspiruje staršími díly z kultovní série The Legend of Zelda. Kde ovšem vývojáři dostali příležitost pořádně potrénovat své kreativní svaly, je příběh. Ve hře se totiž chopíte role hlavního hrdiny, tuřínového chlapce, který je postrachem herního světa. To alespoň v tom smyslu, že porušuje jedno z nejzákladnějších přikázání – vždy platit daně. Za své zločiny je pak vystěhován ze svého domu a nezbývá mu nic jiného, než si vydělat plněním různých úkolů dost peněz na splacení svého dluhu.

V průběhu dobrodružství ale postupně přicházíte na to, že cibulový starosta taky není úplně beze skvrnky. Při očišťování herního světa od hniloby korupce pak budete bojovat s množstvím různých nepřátel, prozkoumávat osudy jeho obyvatel a v neposlední řadě plnit hromadu zajímavých logických hádanek.

Předregistrace v Google Play

Dnes nejčtenější

.