Zavřít reklamu

Když streamovací gigant Netflix oznámil svůj vstup do světa mobilního gamingu, vypadalo to, že půjde jen o doplňkovou službu pro zákazníky, kteří si zrovna chtějí něco zahrát. Nyní už katalog her čítá kolem dvacítky různých titulů. Že to ale Netflix myslí se svou novou nabídkou vážně, dokazuje nyní i oznámení hry zcela exkluzivní pro uživatele této platformy. Už příští měsíc by se totiž v nabídce měla objevit nová digitální verze populární karetní hry Výbušná koťátka. V ní se až v pěti hráčích snažíte vyhnout osudové chybě a situaci, kdy hru jistě prohrajete – držení prokletého výbušného koťátka.

Exploding Kittens – The Game ovšem není první digitální adaptací karetní hry. První z nich můžete z Google Play stahovat již od roku 2016. Proč tedy pracně vyvíjet novou verzi. Vývojáři slibují nejlepší možnou digitální adaptaci, nedokážeme si ale představit, že by se nová verze zásadním způsobem lišila od té předchozí. Výhodou samozřejmě bude skutečnost, že bude pro předplatitele Netflixu zdarma.

Jako lákadlo pro věrné fanoušky si navíc vývojáři připravili dvě exkluzivní kartičky, jež nikde jinde nenajdete. Hra vychází už během letošního května a jejím úkolem bude mimo jiné i nalákat na animovaný seriál o Výbušných koťátkách. Ten by měl na Netflix dorazit příští rok.

Dnes nejčtenější

.