Zavřít reklamu

Není to něco, o čem bychom rádi mluvili, nebo na co bychom chtěli myslet, skutečnost je ale taková, že jednoho dne prostě zemřeme všichni. Upřímně doufám, že je ten den pro nás všechny ještě hodně daleko a že ten čas mezi tím bude naplněn skutečně šťastnými vzpomínkami. Až se to ale skutečně stane, co bude s vašimi daty? 

Vaši přátelé a rodina pravděpodobně nebudou myslet na váš účet Google a všechny osobní údaje, které na něm máte uložené. Někomu to může připadat jako banalita, ale pro mnohé je důležité, aby všechna data byla předána někomu, kdo se o ně dokáže zodpovědně postarat. Váš účet Google totiž uchovává množství informací, mezi kterými mohou být důležité dokumenty, prostředky v Google Pay, ale samozřejmě jde primárně o Fotky Google s cennými vzpomínkami, které je hodno zachovat.

Všechny informace o vás totiž budou důležité pro ty, které po vás zůstanou, a nechat je navždy ležet ladem na serveru rozhodně není řešení. Naštěstí má Google jednoduchou službu, která vám umožňuje rozhodnout, co se se vším, co o vás společnost má, stane, jakmile se váš účet stane neaktivním. Ony cesty jsou tedy dvě.

Související články

Dnes nejčtenější

.