Zavřít reklamu

Soubor DOCX je dokument typicky vytvořený aplikací Microsoft Word, umí jej ale například i OpenOffice Writer nebo Pages od Applu. V každém ohledu se ale jedná o jeden z nejpoužívanějších souborů obsahující formátovaný text, obrázky, kreslené objekty a další prvky. Zde tak najdete některé z možností, jak otevřít DOCX na Androidu. 

Majitelé zařízení Galaxy mají poměrně velkou výhodu v tom, že Samsung úzce spolupracuje s Microsoftem, proto vám už při konfiguraci nového zařízení nabízí možnost nainstalování aplikací společnosti, které s DOCX pracují. I když ale tuto možnost zamítnete, nebo už máte starší zařízení, můžete si různé aplikační tituly doinstalovat z Google Play. Někdy je ale třeba počítat s tím, že jsou určité funkce dostupné až po platbě předplatného.

Microsoft Office: Edit & Share 

Microsoft Office vám přináší Word, Excel a PowerPoint v jedné aplikaci. S jediným titulem tak využijete plynulého prostředí nástrojů Microsoftu na cestách. Výhoda je zde zřejmá – vše máte na jednom místě a nemusíte se překlikávat mezi samostatnými tituly, čímž zvyšujete svou produktivitu. Dokumenty Wordu můžete vytvářet a spolupracovat na nich s kolegy i v reálném čase. Přítomno je dokonce i skenování a úpravy PDF.

Stažení v Google Play

Microsoft OneDrive 

Díky mobilním aplikacím Office budete moci pracovat a spolupracovat nad nimi s kolegy, ať už budete kdekoliv. Můžete rychle otevírat a ukládat soubory na OneDrivu v aplikacích Office jako Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Můžete snadno vyhledávat fotky díky automatickému přidávání tagů, můžete sdílet celá alba a k nejdůležitějším dokumentům se dostanete i off-line.

Stažení v Google Play

Disk Google 

DOCX umí otevírat a editovat i cloudová služba společnosti Google, a to i když primárně nabízí spíše své dokumenty a tabulky. Jinak je služba samozřejmě určena především k zálohování souborů, které zpřístupňuje na libovolném zařízení. Nechybí sdílení, vyhledávání, oznámení, pracování v off-line režimu, a také skenování papírových dokumentů.

Stažení v Google Play

WPS Office-PDF,Word,Excel,PPT 

WPS Office je nejmenší univerzální balík kancelářských aplikací zdarma, jehož cílem je pomoci vám se snadným vytvářením, prohlížením a upravováním kancelářských dokumentů kdykoli a kdekoli v telefonech a tabletech se systémem Android. Ani jemu nechybí sken dokumentů, podpora Wordu, Excelu, Powerpointu, a dalších typů souborů, které také umí převádět na PDF a opačně.

Stažení v Google Play

OfficeSuite: Word, Sheets, PDF 

Díky integraci všech funkcí potřebných ke čtení, upravování a vytváření souborů ve formátech PDF, Word, Excel a PowerPoint představuje sada OfficeSuite jedno z nejzajímavějších řešení dostupných na mobilních zařízeních. K dispozici máte všechny potřebné pokročilé funkce, jako například kopírování formátu, sledování změn, podmíněné formátování, vzorce, režim prezentace a mnohé další. Dokumenty ve formátech Word, Excel a PowerPoint lze také exportovat do PDF.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.