Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 2. do 6. května obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o telefony Galaxy S20 5G, S20+ 5G, S20 Ultra 5G, Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, Galaxy M33 a Galaxy A32.

Na modely řad Galaxy S20 5G a Galaxy S21 a nedávno uvedený smartphone střední třídy Galaxy M33 začal Samsung vydávat květnový bezpečnostní patch. U první zmíněné řady nese aktualizace firmwarovou verzi G98xBXXUEFVDB a jako první dorazila do Německa, u druhé řady přichází s firmwarovou verzí G991BXXU5CVDD a jako první byla dostupná v Itálii a u Galaxy M33 nese verzi M336BXXU2AVD5 a jako první „přistála“ na Ukrajině a v Rusku. Nová bezpečnostní záplata opravuje desítky bezpečnostních chyb, jaké konkrétní, však Samsung zatím neodhalil. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Pokud jde o další nový smartphone Samsungu pro střední třídu Galaxy A32, tak ten začal dostávat update s Androidem 12 a One UI 4.1. Aktualizace, jejíž součástí je dubnový bezpečnostní patch, nese firmwarovou verzi A325FXXU2BVD6 a jako první dorazila do Indie. Do dalších zemí by se měla dostat během několika příštích týdnů. 5G varianta telefonu obdržela Android 12 již před několika týdny.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.