Zavřít reklamu

Do éteru unikla kódová označení příštích chytrých hodinek Samsungu Galaxy Watch5. Potvrzují, že se pracuje na modelu Pro, jak před několika týdny exkluzivně informoval web SamMobile, i když konečný název se pořád může samozřejmě lišit.

Podle nizozemského webu Galaxy Club, který citoval server SamMobile, nesou Galaxy Watch5 kódová označení Heart-S, Heart-L a Heart-Pro. První název pravděpodobně odkazuje na nejkompaktnější verzi hodinek (podle všeho měřící 40–42 mm). Je spojena s modelovým číslem SM-R90x. Druhý název by měl odpovídat většímu modelu hodinek (44 nebo 46 mm), který je spojen s modelovým číslem SM-R91x.

A konečně, označení Heart-Pro podle webu odpovídá modelovému číslu SM-R92x. Jestli se tato varianta bude „ve finále“ skutečně nazývat Galaxy Watch5 Pro, však v tuto chvíli nelze se stoprocentní jistotou říci. Ať už se bude jmenovat jakkoli, měla by se každopádně nabízet v jedné velikosti.

Tato varianta, jak již dříve SamMobile informoval, bude disponovat bez nadsázky obří baterií. Ale i verze skrývající se za označením Heart-S si v tomto ohledu polepší, podle regulátora Safety Korea bude její kapacita činit 276 mAh, což je oproti 40mm variantě hodinek Galaxy Watch4 o 29 mAh více. Galaxy Watch5, které podle posledních neoficiálních informací nebudou disponovat unikátní zdravotní funkcí, jak se předtím myslelo, by měly být představeny v srpnu.

Hodinky Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.