Zavřít reklamu

Posledních několik dní bylo bohatých na leaky týkající se prvních chytrých hodinek Googlu, které se zatím pracovně označují jako Pixel Watch. Nejprve unikly jejich první fotografie a hned poté další, které je ukazovaly i s připevněným páskem. Nyní hodinky obdržely Bluetooth certifikaci, která naznačila, že by mohly být dostupné ve více modelech.

Certifikace organizace Bluetooth SIG hodinky uvádí hned pod třemi modelovými čísly: GWT9R, GBZ4S a GQF4C. Jestli tato označení představují tři různé modely, nebo se jedná jen o regionální varianty, není ale v tuto chvíli zcela jasné. O tom, že by mohly být dostupné ve třech modelech, se však již nějakou dobu skutečně čile spekuluje. Certifikace neodhalila žádné specifikace hodinek, pouze to, že budou podporovat Bluetooth ve verzi 5.2.

O Pixel Watch toho v tuto chvíli není známo mnoho. Podle různých neoficiálních zpráv a indicií dostanou do vínku 1 GB operační paměti, 32GB úložiště, funkci sledování srdečního tepu a bezdrátové nabíjení. Prakticky jisté je, že softwarově budou postaveny na systému Wear OS. Uvedeny na scénu by mohly být již velmi brzy, v poslední době se spekuluje o tom, že Google tak učiní v rámci své vývojářské konference Google I/O, konané 11. a 12. května, nebo o konci příštího měsíce.

Související články

Dnes nejčtenější

.