Zavřít reklamu

Uplynulo několik dní a máme tady další únik týkající se prvních chytrých hodinek Googlu Pixel Watch. Tentokrát se týká (nejen) jejich kapacity baterie. Podle zdrojů webu 9to5Google bude kapacita Pixel Watch činit rovných 300 mAh. Pro srovnání uveďme, že kapacita baterie hodinek Galaxy Watch4 je 247 mAh u 40mm verze a 361 mAh u 44mm verze.

V minulých dnech uniklé fotografie Pixel Watch údajně zachycují 40mm variantu, což znamená, že jejich kapacita by byla o 53 mAh větší než u menší verze Watch4. V této souvislosti uveďme, že tato varianta hodinek Samsungu má „papírově“ výdrž až 40 hodin, v praxi je to však mnohdy jen kolem 24 hodin.

Pixel Watch budou podle webu také disponovat mobilní konektivitou a vážit 36 g a budou tak prý o 10 g těžší než 40mm verze Watch4. První hodinky Googlu by jinak měly mít 1 GB operační paměti, 32GB úložiště, funkci sledování srdečního tepu, Bluetooth 5.2 a mohly by být dostupné v několika modelech. Softwarově je bude pohánět systém Wear OS (zřejmě ve verzi 3.1 nebo 3.2). Představeny budou údajně v rámci vývojářské konference Googlu, která se koná se 11. a 12. května, nebo až koncem měsíce.

Související články

Dnes nejčtenější

.