Zavřít reklamu

Galaxy Watch4 a Watch4 Classic byly prvními chytrými hodinkami na světě s operačním systémem Wear OS 3. Kromě toho přinesly i některé špičkové funkce, jako je analýza složení těla. Letos má Samsung uvést na scénu jejich nástupnickou řadu Galaxy Watch5, která podle všeho přinese jiné značení.

Zatímco 4. generace hodinek Galaxy Watch zahrnovala standardní model a model Classic, podle informací webu SamMobile Galaxy Watch5 druhý jmenovaný model mít nebude. Standardní model prý doplní model Pro, o jehož existenci již nějakou dobu víme, a to v souvislosti s jeho údajnou obří baterií. SamMobile dodává, že model Pro by se na rozdíl od standardního mohl nabízet také jen v jedné velikosti.

O Galaxy Watch5 toho v tuto chvíli není známo moc. Podle různých indicií a neoficiálních zpráv budou jako současná generace disponovat kruhovým OLED displejem, senzorem srdečního tepu či zmíněným senzorem pro měření stavby těla a nově by mohly přinést funkci teploměru. Softwarově podle všeho opět poběží na systému Wear OS. Představeny by měly být v srpnu nebo září.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.