Zavřít reklamu

Jak jistě dobře víte, Samsung ve svých chytrých hodinkách Galaxy Watch4 místo dosavadního proprietárního Tizenu poprvé použil operační systém Wear OS 3. Tento systém z dílny Googlu a korejského obra se nicméně nachází v kuriózní situaci, jelikož jej v jeho čisté podobě vidíme je velmi zřídka, a to většinou v únicích. Galaxy Watch4 totiž běží na verzi „obalené“ nadstavbou One UI. Nyní do éteru pronikly obrázky (přesněji řečeno je pustil do oběhu web 9to5Google), které oproti původním verzím systému ukazují některé designové změny.

Jak je vidět na screenshotu s Asistentem Google, tyto změny celkem očekávaně posunují vzhled systému směrem k Androidu 12 a designovému jazyku Material You. Zajímavý je také krokoměr, jehož nová ikona naznačuje propojení se službami společnosti Fitbit. Tuto integraci jsme mohli vidět již koncem loňského roku v rámci uniklých marketingových materiálů s hodinkami Google Pixel Watch.

Další na řadě jsou Zprávy. Příslušný obrázek ukazuje uživatelský avatar, jméno, čas posledního kontaktu a několik posledních zpráv. Vidět můžeme také hlavní obrazovku aplikace, která uživateli umožňuje zahájit nový chat, a nejnovější chaty.

Další screenshoty ukazují obrazovky s příští událostí, službou YouTube Music a mobilní peněženkou Google Pay. Stojí za to připomenout, že předchozí obrázky (z prosince) pocházely z emulátoru a design se od té doby změnil. Tyto nové pocházejí z nejnovější verze doprovodné aplikace Wear OS. Prvními hodinkami, které na čistém Wear OS 3 poběží, budou pravděpodobně právě Google Pixel Watch. Ty budou podle nejnovějších neoficiálních informací představeny spolu se smartphonem Pixel 6a na konci května.

Související články

Dnes nejčtenější

.