Zavřít reklamu

Samsung představil kampaň s názvem #YouMake už začátkem roku. Jde o globální marketingovou platformu, která uživatelům umožňuje vzít do jejich režie personalizaci jejich zařízení. Nyní už ji na vybraných trzích spouští naostro.

#YouMake je projekt, který má za cíl umožnit uživatelům na celém světě reflektovat jejich vyvíjející se životní styl na jejich zařízeních. Rozšiřuje vizi Samsung Bespoke za hranice domácích spotřebičů a přivádí ji k životu ve smartphonech korejského obra a jeho zařízeních s velkou obrazovkou. Platforma #YouMake nabízí lepší způsob personalizace a konektivity prostřednictvím přizpůsobeného ovládání umožněného řešeními SmartThings IoT.

V rámci kampaně korejský gigant spustil na svém webu stránku #YouMake, která představuje řadu produktů přizpůsobitelných tak, aby zapadaly do stylu, prostoru a dennímu režimu uživatelů. Tyto produkty zahrnují smartphony, nositelnou elektroniku, televizory a jiná zařízení, jako například Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition, Galaxy Watch4 Bespoke Edition, Bespoke Refrigerators, The Frame, The Freestyle a Smart Monitor M8. Stránka také nabízí pro samsung.com exkluzivní barvy zmíněného monitoru a řady Galaxy S22. Uživatelé si mohou prostřednictvím stránky každý produkt navrhnout tak, aby vyhovoval jejich vkusu, a následně si jej koupit.

Kampaň se rozběhne ještě tento měsíc, a to v Německu, Francii, Nizozemsku, Itálii, Španělsku, Velké Británii, USA a Jižní Koreji. V druhé polovině roku se pak rozšíří do dalších zemí. Jestli i u nás, je otázkou. Více informací o kampani se můžete dozvědět na stránkách Samsungu.

Související články

Dnes nejčtenější

.