Zavřít reklamu

Samsung v rámci akce Unpacked Part 2 představil telefon Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition, který si zákazníci mohou dříve nevídaným způsobem upravit na míru. Koncept Bespoke se tak poprvé rozšiřuje mezi mobilní zařízení a každý si díky tomu může vytvořit jedinečný telefon, jaký nikdo jiný nemá.

Model Galaxy Z Flip 3 zaujal milovníky chytrých telefonů na první pohled kompaktním ikonickým provedením a špičkovými funkcemi. Od chvíle, kdy se objevil na trhu, si uživatelé vychutnávají jedinečné možnosti vyplývající z ohebného skládacího provedení, z bohaté nabídky příslušenství i z uživatelského rozhraní One UI, které rovněž majitelům dává nezvyklou míru volnosti v nastavení. Na základě této poptávky dnes Samsung tyto možnosti ještě výrazně rozšiřuje – v sérii Bespoke Edition přibyly nové konfigurovatelné barevné kombinace a speciální uživatelské rozhraní. Každý si tak telefon může přizpůsobit svému vkusu v míře, která na současném trhu nemá konkurenci.

Při výběru barevných variant prozkoumali vývojáři Samsungu současné i nastupující módní trendy a pustili se i do analýzy sociokulturního prostředí, což jim umožnilo předpovědět změny v uživatelských preferencích a potřebách i do budoucna. Vyzkoušeli několik tisíc barevných kombinací a z nich vybrali odstíny, které se vzájemně bez problémů doplňují v různých kombinacích. Výsledkem je paleta 49 možných barevných kombinací, do nichž lze Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition „obléci“. Každý si může vybrat kombinaci zcela podle libosti – stačí si zvolit černý nebo stříbrný rámeček a do něj přední a zadní panely v modré, žluté, růžové, bílé nebo černé barvě.

Protože se styl a vkus uživatelů neustále vyvíjí a mění, nabízí Samsung při zakoupení modelu Galaxy Z Flip 3 Bespoke i službu Bespoke Upgrade Care. Majitelé nových telefonů si s ní mohou vyměnit barvu svého přístroje kdykoli. Stačí, když se za tímto účelem zaregistrují na webu samsung.com, a nemusejí mít strach, že jim současná volba přestane vyhovovat.

Kromě telefonů Z Flip 3 si mohou zvolit barevnou kombinaci i zájemci o chytré hodinky Galaxy Watch 4. Díky speciální aplikaci Galaxy Watch 4 Bespoke Studio si vybírají z různých barev a velikostí s různými variantami řemínků. Na majitele Galaxy Watch 4 navíc čekají i další možnosti personalizace hodinek pomocí nejnovější aktualizace, která nabídne celou řadu nových ciferníků. Mezi další funkce aktualizovaného softwaru patří i vylepšená funkce rozpoznání pádu, umožňující nastavit citlivost, a možnost spouštět nejpoužívanější aplikace a funkce novým gestem, jako když klepeme na dveře.

Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition se zatím nebude v Česku prodávat. Ve vybraných zemích si zájemci budou moci nové barevné varianty telefonu Galaxy Z Flip 3 i hodinek Watch 4 Bespoke Edition vyzkoušet v aplikaci Bespoke Studio na webu samsung.com. Aplikace nabízí 360° náhledy na různé barevné kombinace, kromě toho si lze stahovat fotografie jednotlivých variant a poradit se s přáteli na sociálních sítích, jaká se pro vás hodí nejlépe. Po zadání objednávky se přístroj upraví na míru a dorazí ve speciálním balení s tapetou Bespoke Edition a šetřičem obrazovky ve stylu zvolené barevné kombinace. Kromě toho získají všichni uživatelé Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition možnost využít službu Samsung Care+ po dobu jednoho roku zdarma. Služba funguje jako pojistka proti náhodnému poškození telefonu, kryje například výměnu displeje, utopení či výměnu zadního krytu.

Dnes nejčtenější

.