Zavřít reklamu

Samsung v novém videu představuje funkce svého nedávno uvedeného chytrého displeje Smart Monitor M8. Video nese název „Sledujte, hrajte, žijte stylově“ a upozorňuje především na zajímavou kombinaci dvou zařízení v jednom, tedy externí displej a chytrou 4K televizi. 

Díky vestavěné Wi-Fi totiž můžete sledovat svůj oblíbený obsah z různých VOD služeb, včetně Netflixu, Amazon Prime Videa, Disney+, Apple TV+ atd. Abyste pak posunuli konzumaci obsahu ještě na vyšší úroveň, je Samsung Smart Monitor M8 vybaven podporou HDR 10+ a podporuje i hlasové asistenty Alexa, Google Assistant a nechybí ani Bixby Samsungu.

Pro pracující profesionály je Smart Monitor M8 zatraceně chytrým displejem. Může totiž nativně spouštět aplikace Microsoft 365, což jednoduše znamená, že tak máte přístup k pracovním nástrojům, jako jsou Microsoft Teams, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a OneDrive, a to aniž byste jej museli připojovat k počítači. K dispozici je také magnetická a odnímatelná kamerka SlimFit, která vám pomůže snadno vyřizovat videokonference. Nechybí ji ani sledování obličeje a automatické přiblížení.

Monitor podporuje také aplikace pro videochat, jako je například Google Duo. Kromě toho jej lze připojit k rozbočovači SmartThings Hub a ovládat jím tak všechna připojená zařízení internetu věcí. Navíc je zde příkladná spolupráce i se zařízeními Applu, takže Samsung si zde nesnaží hrát jen na svém nebo „Microsoftím“ písečku, ale chce se otevřít všem. Nás toto řešení jednoduše nadchlo a už máme displej domluvený na redakční test, takže se můžete těšit, že vám z něho přineseme nejen první dojmy ale i patřičnou recenzi.

Samsung Smart Monitor M8 předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.