Zavřít reklamu

Samsung začal přijímat předobjednávky na projektor The Freestyle v USA 4. ledna, poté následovaly Korea, Latinská Amerika, jihovýchodní Asie a Evropa. Předobjednávky na tento produkt během prvního měsíce od jeho celosvětového uvedení na trh překročily hranici 10 000 kusů. Stejný úspěch zaznamenal korejský obr také v Česku a na Slovensku, kde počet předobjednávek překonal veškerá očekávání a jen za pár dní se počítá ve stovkách kusů.

„Stejně jako v zahraničí jsme v Česku a na Slovensku předobjednávky podpořili zajímavou akcí. Ke každému zařízení dáváme navíc stylové outdoorové pouzdro a 90 dní na vyzkoušení,“ říká Libor Bauer, vedoucí produktových manažerů pro AV/TV, a dodává: „Produktu jsme absolutně věřili, ale přesto nás zájem o něj příjemně překvapil. Za týden od spuštění si revoluční projektor předobjednalo už několik stovek zákazníků, jejichž počet se do půlky února, kdy akce končí, ještě navýší. Takový zájem svědčí o tom, že projektor The Freestyle přichází na trh ve správnou chvíli a uspokojuje poptávku po všestranném zařízení, které jeho uživatele bude bavit.“

Projektor The Freestyle upoutává pozornost svými nevšedními vlastnostmi a funkcemi. Váží pouhých 830 gramů, je možné jej dobře nosit v jedné ruce a díky možnosti naklápění až o 180 stupňů ho lze nasměrovat na jakoukoli vhodnou plochu. Nabízí také funkce Smart TV, které jsou k dispozici na televizorech Samsung Smart, včetně vestavěných streamovacích služeb, zrcadlení a castingu, které jsou kompatibilní s mobilními zařízeními se systémy Android i iOS. Když se zrovna nepoužívá k zobrazování obsahu, může vytvářet efektní náladové osvětlení.

The Freestyle poslouží také jako chytrý reproduktor, který dokáže analyzovat hudbu a synchronizovat s ní vizuální efekty promítané na stěny, podlahy nebo kamkoli jinam. Prostorový zvuk se šíří v okruhu 360°, aby mohl každý prožívat filmový děj stejně jako v kinosálu. Projektor je možné napájet také z externích nabíjecích baterií, které podporují standard USB-PD s výstupem 50 W/20 V nebo vyšším. Uživatelé si ho tak mohou vzít kamkoli s sebou – na cesty, na chatu, do obytného přívěsu nebo kamkoli jinam.

Doporučená maloobchodní cena The Freestyle od Samsungu činí 24 990 Kč. V případě, že si ho přeobjednáte, dostanete navíc stylové outdoorové pouzdro a 90denní garanci vrácení peněz. Akce platí v období od 20. ledna do 13. února 2022 nebo do vyprodání zásob v e-shopu samsung.cz a u vybraných prodejců elektroniky. Doporučená maloobchodní cena outdoorového pouzdra je 1 490 Kč.

Související články

Dnes nejčtenější

.