Zavřít reklamu

Samsung již pilně pracuje na „skládačce“ Galaxy Z Fold4, kterou podle všeho představí společně s novou generací Galaxy Z Flipu v srpnu nebo září letošního roku. Nyní do éteru pronikla informace, že pro ni určený stylus vstoupil do hromadné výroby, což může potvrzovat jeho přítomnost v těle zařízení.

Galaxy Z Fold4 by mohl být vůbec prvním modelem řady Z Fold, který bude disponovat slotem na S Pen. Bez ohledu na to, jestli tomu tak bude, si však můžeme být jistí tím, že displej příští „ohýbačky“ korejského obra bude dotykové pero opět minimálně podporovat, podobně jako Galaxy Z Fold3. Podle leakera Mukula Sharmy se totiž S Pen pro Galaxy Z Fold4 už začal sériově vyrábět v několika euroasijských zemích.

V tuto chvíli není jasné, jestli bude toto pero kompatibilní s jinými, a to i neohebnými, telefony Galaxy bez nutnosti přepínat frekvence. Pro připomenutí: Galaxy Z Fold3 podporuje pouze dvě dotyková pera, a to S Pen Fold Edition a S Pen Pro. Tyto stylusy mají dva operační režimy (či frekvence), z nichž jeden je vyhrazený pro zmíněnou „skládačku“. Pokud byste zkusili použít na dotykovou obrazovku Galaxy Z Fold3 běžný S Pen, mohli byste ji vážně poškodit. Je však možné, že jeho nástupce bude v tomto ohledu jiný.

Samsung Galaxy Z Fold3 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.