Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že navázal partnerství s globální technologickou společností ABB. Cílem je rozšířit integraci jeho služby SmartThings na více zařízení na trhu s rezidenční a komerční výstavbou.

Nová spolupráce pomůže posílit integraci SmartThings IoT více produkty a z platformy učiní jednotné místo pro ovládání či sledování připojených zařízení. Partneři za tímto účelem vytvoří integraci cloud-to-cloud, díky níž uživatelé platforem ABB-free@home a SmartThings získají přístup k široké řadě zařízení. Pomocí SmartThings budou uživatelé moci ovládat všechna zařízení v portfoliu švédsko-švýcarského technologického obra, včetně kamer, senzorů nebo systémů pro zvýšení pohodlí.

Samsung si od nového partnerství též slibuje to, že mu pomůže vytvořit ekosystém chytrých domovů a komerčních budov integrovaných s chytrými zařízeními, které sníží celkovou spotřebu energie. Na tomto místě korejský obr uvádí, že 40 % ročních celosvětových emisí CO2 generují budovy. Použití fotovoltaických invertorů a nabíječek ABB podle něj nejen že pomůže uspokojit energetické potřeby, ale také sníží emise CO2 generované jinými energetickými zdroji.

Související články

Dnes nejčtenější

.