Zavřít reklamu

Roguelite Dead Cells od vývojářů ze studia Motion Twin se stal během let od jeho vydání jedním z určujících zástupců žánru. Zaslouženě se proto hra vydala i na mobilní zařízení, kde se od roku 2019 také těší konstantní popularitě. Důkazem toho je i relativní rychlost, se kterou dokážou vývojáři převádět dodatečný obsah z verze pro velké platformy do mobilního portu. Pouhé tři měsíce po původním vydání nám dříči ze studia Playdigious nabízejí k zahrání velký přídavek The Queen and the Sea. Společně s placeným updatem dorazily ale i dvě bezplatné aktualizace Everyone is Here a Practice Makes Perfect.

The Queen and the Sea stojí přibližně 100 korun a nabídne spoustu nového obsahu v podobě dvou nových biomů, speciálního bosse a dokonce i úplně nové zakončení příběhu. Rozšíření se nese v temnějším hávu, jak se můžete sami přesvědčit v traileru nad tímto odstavcem. Practice Makes Perfect do hry přidává možnost trénovat ve speciálních místnostech a dokonce i schopnost zapnout si přesílené zbraně a udělat průchody hrou o to jednodušší.

Aktualizace Everyone is Here do hry zve hrdiny z ostatních známých her. Kromě postav z titulů jako Hyper Light Drifter a Hollow Knight si můžete vyzkoušet i jejich unikátní zbraně a schopnosti. Dead Cells můžete nyní zakoupit ve slevě za 100 Kč, původní cena je přitom 199 Kč.

Dead Cells v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.