Zavřít reklamu

Zkušení matadoři z herního vydavatelství Playdigious přinesou na obrazovky zařízení s Andoridem další herní pecku, která si již odbyla úspěšnou premiéru na velkých platformách. Poté, co vývojáři dokázali na obrazovky telefonů převést například rogueliky Dead Cells a Sparklite, dostali nyní za úkol naportovat jednu z překvapivých pecek předminulého roku. Streets of Rage 4 pokračuje ve tradici nastolené klasickými dvourozměrnými mlátičkami, takzvanými beat’em up, které zažívaly léta své největší slávy ještě na videoherních automatech. Dílo tří herních studií, Dotemu, Lizardcube a Guard Crush Games, ovšem v roce 2020 dokázalo, že je o tento skomírající žánr mezi hráči stále obrovský zájem.

Streets of Rage 4 navazuje na dnes již kultovní sérii mlátiček, které vycházely v devadesátých letech na konzoli Sega Genesis. Vzhledem k pozitivní odezvě hry, a to jak od hráčů, tak kritiků, se ovšem vývojáři dokázali se svým mixem retro hratelnosti a moderních vychytávek trefit fanouškům do vkusu zcela přesně. Čtvrtý díl kombinuje jednoduché zasazování úderů z dílů předchozích s větším arzenálem speciálních schopností.

Streets of Rage 4 vám přitom nabídne množství různých postav, s nimiž můžete hru procházet. Zdolávání postupně přicházejících skupinek nepřátel se tak bude zřetelně lišit v závislosti na tom, jaký charakter si zvolíte. Mobilní port vychází 24. května. Ke hře se můžete předběžně registrovat již nyní. Cena by se měla pohybovat kolem dvou set korun.

Předběžná registrace k Streets of Rage 4 v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.