Zavřít reklamu

Začátkem týdne začal Samsung pro sluchátka Galaxy Buds2 vydávat aktualizaci, která přináší podporu 360° zvuku. Nyní tuto funkci dostávají i sluchátka Galaxy Buds Live.

Nový update pro Galaxy Buds Live nese firmwarovou verzi R180XXU0AVC2 a kromě funkce prostorového zvuku přináší vylepšenou systémovou stabilitu a spolehlivost. Vylepšení samotné kvality zvuku a hovorů aktualizace nezahrnuje, a to na rozdíl od updatu pro Galaxy Buds2, který právě vylepšuje i hovory.

 

Pokud jste majiteli Galaxy Buds Live, funkci prostorového zvuku můžete získat aktualizací sluchátek na nejnovější software, což učiníte otevřením aplikace Galaxy Wearable a klepnutím na Nastavení sluchátek→Aktualizace softwaru sluchátek. Před instalací nezapomeňte sluchátka nabít alespoň na 50 % kapacity baterie.

360° zvuk funguje pouze při sledování videí (při streamování a i off-line) a jen se smartphony Samsungu. Připomeňme, že funkce byla původně exkluzivní pro Galaxy Buds Pro, což jsou aktuálně nejšpičkovější bezdrátová sluchátka korejského technologická obra.

Galaxy Buds Live koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.