Zavřít reklamu

Samsung včera začal vydávat novou aktualizaci pro svá sluchátka Galaxy Buds2. Je skutečně přívětivé vidět, že společnost pokračuje ve vylepšování funkcí, které nabízejí její nejnovější TWS. Aktualizace Galaxy Buds2 totiž přináší funkci, která tomuto zařízení velmi chyběla.

Nejnovější aktualizace sluchátek Galaxy Buds 2 nese firmware verze R177XXU0AVC8. Má velikost přibližně 3 MB a oficiální seznam změn uvádí, že přináší několik nových funkcí. Tou hlavní z nich je funkce 360stupňového zvuku, kterou nabízí třeba i Galaxy Buds Pro. Tato funkce poskytuje zvukový zážitek „jako v kině“, protože uživatel v podstatě cítí, ze kterého směru zvuk vychází.

Aktualizace ale také zlepšuje kvalitu hovorů, a to i přes to, že Galaxy Buds2 už poskytují mnohem lepší kvalitu hovorů než jejich předchůdce. Nakonec byla vylepšena konektivita a stabilita Bluetooth připojení, aby poskytovala lepší uživatelský zážitek. Aktualizace se šíři postupně a je jen otázkou času, než bude k dispozici celosvětově. Jakmile dorazí i k vám, budete o tom informováni notifikací. 

Galaxy Buds2 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.