Zavřít reklamu

V populárním benchmarku Geekbench se objevil nový smartphone Samsungu. Jmenuje se Galaxy F13 a velmi pravděpodobně se jedná o přeznačený, nedávno na trh uvedený cenově dostupný telefon Galaxy A13.

Galaxy F13 bude podle databáze benchmarku Geekbench disponovat čipsetem Exynos 850, 4 GB operační paměti a softwarově jej bude pohánět Android 12 (pravděpodobně s nadstavbou One UI 4.1). V testu jednoho jádra jinak získal 157 bodů, ve vícejádrovém pak 587 bodů, což je prakticky stejné skóre, jakého v Geekbenchi dosáhl zmíněný Galaxy A13.

Vzhledem k tomu, že Galaxy F13 bude podle všeho Galaxy A13 s „novým nátěrem“, měl by také mít 6,6palcový TFT displej s rozlišením FHD+, čtverný zadní fotoaparát s rozlišením 50, 5, 2 a 2 MPx, 8MPx přední kamerku a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Součástí výbavy by měla být v zapínacím tlačítku zabudovaná čtečka otisků prstů, NFC nebo 3,5mm jack. Telefon bude zřejmě primárně určen pro Indii a několik dalších asijských trhů a dorazit by na ně mohl ještě tento měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.