Zavřít reklamu

Samsung představil smartphony Galaxy A13 a M23 5G, které zpřístupňují skvělé funkce ještě většímu počtu lidí než doposud. To samozřejmě díky jejich přívětivé cenovce. Novinka z řady M disponuje displejem s vysokou obnovovací frekvencí až 120 Hz, což znamená, že každý pohyb mezi jednotlivými snímky bude při posouvání obsahu na displeji vypadat plynuleji a telefon bude reagovat rychleji, což je ideální pro mobilní hráče. Plynulé zobrazování podporuje také model Galaxy A13, který má 6,6“ displej Infinity-V s obnovovací frekvencí 90 Hz.

Mobilní telefon Galaxy M23 5G je vybaven 5000mAh baterií s možností rychlého 25W nabíjení. Model Galaxy A13 má baterii o stejné velikosti, ale podporuje už jen 15W nabíjení. Tyto velké baterie spolu s funkcí adaptivního šetření energie zajistí majitelům až dvoudenní dobu provozu. Nové přírůstky do sérií Galaxy A a Galaxy M se mohou pochlubit i na svou cenovou kategorii skvělými fotoaparáty. Galaxy M23 5G se třemi objektivy zachycuje vzácné okamžiky živěji a realističtěji, aby vám pomohl pořídit co nejhezčí fotografie. Hranice svého fotografického umu můžete posunout dál i díky čtveřici fotoaparátů u Galaxy A13. U obou je hlavní snímač 50MPx. Se získáním nejlepšího záběru vám pomohou také funkce využívající prvky umělé inteligence, například Single Take.

Galaxy A13 se bude v České republice prodávat od 25. března v černé, bílé a modré barvě, přičemž jeho doporučená maloobchodní cena je 4 199 Kč ve variantě s pamětí 32 GB, 4 699 Kč bude stát varianta s pamětí 64 GB a 5 199 Kč zaplatíte za 128GB paměť. Model Galaxy M23 5G bude k dispozici od 18. března v modré, zelené a oranžové barvě a jeho doporučená maloobchodní cena je 7 499 Kč. Jeho paměť je 128GB, přičemž obě varianty podporují microSD až do velikosti 1TB.

Uvedené novinky bude možné zakoupit například zde

Dnes nejčtenější

.