Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 28. března do 3. dubna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy A72, Galaxy M21, Galaxy M51, Galaxy A51, Galaxy A71 5G, Galaxy S20 FE a řadu Galaxy S22.

Pro Galaxy A72, Galaxy M21 a Galaxy M51 začal Samsung vydávat březnový bezpečnostní patch. U prvního zmíněného telefonu byl jako první dostupný v Rusku, u druhého v Indii a na Srí Lance a u třetího v různých zemích Jižní Ameriky. Příslušná aktualizace se postupně šíří do dalších zemí a do všech by se měla dostat v příštích několika týdnech. Jako vždy si můžete dostupnost nového updatu zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Galaxy A51 a Galaxy A71 5G začaly dostávat Android 12/One UI 4.1. U prvního zmíněného smartphonu byla příslušná aktualizace jako první dostupná mimo jiné v Rusku nebo Vietnamu, u druhého ve Spojených arabských emirátech. Součástí updatu pro Galaxy A71 5G je březnová bezpečnostní záplata. I tyto aktualizace se nyní postupně šíří na další trhy a na všechny se podle všeho dostanou v řádu dní, maximálně týdnů.

Pro Galaxy S20 FE začal Samsung vydávat aktualizaci s nadstavbou One UI 4.1 (5G verze ji začala dostávat minulý týden). Jako první dorazila mimo jiné do Česka, na Slovensko, do Polska, pobaltských zemí, Bulharska, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Španělska, Itálie, Francie nebo na Ukrajinu. Nese firmwarovou verzi G780FXXS8DVC2.

Co se týče řady Galaxy S22, ta začala dostávat masivní update (jeho velikost je kolem 1,4 GB), který je podle všeho zaměřený na evropské modely poháněné čipem Exynos 2200, a který má řešit problémy spojené s výkonem a stabilitou. Nese firmwarovou verzi S90xBXXU1AVCJ a jeho součástí je dubnový bezpečnostní patch.

Související články

Dnes nejčtenější

.