Zavřít reklamu

Minulý měsíc uvedl Samsung spolu s řadou Galaxy S22 i uživatelské rozhraní One UI 4.1 s několika zajímavými novinkami. Některé z nich se soustředily i na fotoaparát a funkce, jako je režim Pro, možnost pořizovat portréty v nočním režimu a vylepšená integrace aplikace Snapchat. Těchto funkcí se však dočkají i majitelé starších zařízení.

Naštěstí pro uživatele jiných než nejnovějších smartphonů společnosti má jihokorejský výrobce snahu přinášet mnoho nových funkcí vlajkových telefonů i na starší modely, a to samozřejmě prostřednictvím aktualizace softwaru. Nyní se na fóru Samsungu objevil příspěvek, který podrobně popisuje, že mnoho vylepšení fotoaparátu v uživatelském rozhraní One UI 4.1 přítomném v řadě Galaxy S22 se dostane i na jiná než nejnovější zařízení Galaxy.

Níže je uveden seznam funkcí fotoaparátu, které se objeví v různých telefonech Samsungu s uživatelským rozhraním One UI 4.1. U řady Galaxy S21 předpokládáme, že se jedná o všechny tři velikostní modely. Moderátor ještě dodal, že se také pořád počítá s rozšířenou podporou aplikace Expert RAW, která by se měla distribuovat ještě během první poloviny roku, a to pro Z Fold3, Note20 Ultra, S20 Ultra a Z Fold2. Aktualizace One UI 4.1 má být již dostupná na domácím trhu společnosti, jak se ale bude šířit do světa, není ještě známo.  

  • Noční portrét: Galaxy S21, S20, Note20, Z Fold2, Z Fold3, Z Flip 5G a Z Flip3 
  • Rozpoznávání mazlíčků: Galaxy S21, S21 FE, S20 FE, Note20, Z Fold2, Z Fold3, Z Flip 5G a Z Flip3 
  • Funkce úpravy osvětlení portrétů: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy S20 FE, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Z Flip3 
  • Video v portrétovém režimu při použití teleobjektivu: Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold3 
  • Vylepšená funkce Director’s View: Galaxy S21, Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold3 
  • Integrace Snapchatu: Galaxy S21 

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.