Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od .–27. března obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o smartphony Galaxy A13, Galaxy A02s, Galaxy A71, Galaxy Z Flip (5G), Galaxy XCover 5, Galaxy Fold (5G), Galaxy Z Fold 2, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S21 FE, Galaxy A90 5G, Galaxy A52 5G, Galaxy A42 5G, řady Galaxy S20, Galaxy Note 20, Galaxy S10 a Galaxy Note 10 a tablety Galaxy Tab S6 a Tab S6 Lite.

Galaxy A13, Galaxy A02s, Galaxy A71, Galaxy Z Flip a Galaxy XCover 5 dostaly březnový bezpečnostní patch. U prvního zmíněného telefonu byla aktualizace jako první dostupná v Rusku, u druhého mimo jiné v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rakousku, Chorvatsku, Španělsku, Francii a Řecku, u třetího ve Velké Británii a Španělsku, u čtvrtého na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Slovinsku, Francii či Nizozemsku a u posledního opět v Česku, na Slovensku, v Polsku, v Německu, Rakousku, Srbsku, Bulharsku nebo pobaltských zemích. Update pro výše uvedené telefony, jakož i aktualizace zmíněné níže, se postupně šíří do dalších zemí, přičemž do všech koutů světa by se měly dostat během několika týdnů. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Na Galaxy Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S21 FE, Galaxy A52 5G, Galaxy A42 5G, Galaxy Z Flip (5G) a řady Galaxy S20, S10, Note 20 a Note 10 pak „přistál“ update s nadstavbou One UI 4.1. U prvního zmíněného smartphonu byl jako první k dispozici ve Francii a Velké Británii, u druhého v Jižní Koreji, u třetího v Polsku, u čtvrtého v různých zemích Evropy a Asie, u pátého ve zhruba desítce zemí starého kontinentu, u šestého v Itálii, u sedmého v Itálii a Švýcarsku, u řad Galaxy S20 a Note 20 v Jižní Koreji a u řad Galaxy S10 a Note 10 ve Švýcarsku. Zde nutno podotknout, že součástí aktualizace pro Galaxy A42 5G není funkce chytrých widgetů.

Co se týče telefonu Galaxy A90 5G a tabletů Galaxy Tab S6 a Tab S6 Lite, tak ty dostaly (pro někoho konečně) Android 12 s nadstavbou One UI 4. U Galaxy A90 5G byl update jako první dostupný v Jižní Koreji, u Galaxy Tab S6 a Tab S6 Lite ve Francii. Součástí aktualizace pro Galaxy A90 5G je březnový bezpečnostní patch, update pro Galaxy Tab S6 a Tab S6 Lite zase zahrnuje únorovou bezpečnostní záplatu.

Související články

Dnes nejčtenější

.