Zavřít reklamu

Samsung má letos představit nástupce svých velmi úspěšných skládacích smartphonů Galaxy Z Fold3 a Z Flip3. Nyní se v éteru objevila informace, že korejský technologický gigant se chystá tento rok odhalit ještě jednu „ohýbačku“, a ne jen tak ledajakou.

Podle respektovaného leakera Ice universe pracuje Samsung na telefonu s rolovacím displejem, který představí v druhé polovině letošního roku. Na svém Twitteru také zveřejnil obrázek, na kterém má toto zařízení s údajným kódovým názvem Diamond držet jeden ze zaměstnanců společnosti. Více o něm v tuto chvíli není známo.

Pokud jde o Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, o nich momentálně také nevíme mnoho, každopádně pořád více než o „Diamondu“. Telefony bude podle neoficiálních zpráv pohánět chystaný vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1+ (nazývaný také jako Snapdragon 8 Gen 1 Plus). Čtvrtá generace Foldu prý do vínku dostane integrovaný stylus a novou generaci ochranného skla UTG, čtvrtý Flip by pak měl mít větší vnější displej (spekuluje se o velikosti minimálně 2 palce; „trojka“ má 1,9palcový). Obě „skládačky“ budou podle všeho představeny v srpnu nebo září.

Související články

Dnes nejčtenější

.