Zavřít reklamu

Samsung zahájil předobjednávky na očekávanou novou řadu televizorů Samsung Neo QLED s rozlišením 8K a 4K, které bude v Česku nabízet postupně od poloviny března 2022. V případě, že si předobjednáte jakýkoli z Neo QLED televizorů letošní modelové řady s rozlišením 8K, získáte jako bonus ohebný telefon Galaxy Z Flip3 5G v hodnotě 26 990 Kč za jednu korunu. Pokud se rozhodnete předobjednat nový televizor Neo QLED 4K z řady QN85B a vyšší o úhlopříčce 55 palců a vyšší, dostanete navíc chytré hodinky Galaxy Watch4 Classic 46mm v hodnotě 11 490 Kč za jednu korunu. Akce platí od 14. března do 3. dubna letošního roku nebo do vyprodání zásob na e-shopu samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung a u vybraných prodejců elektroniky.

S ohledem na cenu televizorů a hodnotu bonusů se jedná o mimořádně výhodnou nabídku. Doporučená maloobchodní cena nejlevnějšího letošního Neo QLED 8K televizoru QN700B začíná na 69 990 Kč. Pokud započtete cenu telefonu Galaxy Z Flip3 5G, který získáte jako bonus, vyjde vás nový špičkový 8K televizor od Samsungu jen na 43 001 Kč. Celková výše slevy tak činí téměř 39 %. Nejlevnější 55palcová Neo QLED TV modelu QN85B se 4K rozlišením vás pak po odečtení hodnoty bonusu v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch4 Classic 46mm vyjde jen na 26 501 Kč, tedy o 30 % méně, než je doporučená cena. Více informací o akci lze najít na stránce samsung.cz.

Vlajkovou lodí nové špičkové letošní řady televizorů Samsung Neo QLED je model QN900B. Kromě něj je v nabídce šest sérií s úhlopříčkou od 43 do 85 palců (109 až 216 cm), takže si jistě vybere každý. Nejšpičkovější model QN900B s rozlišením 8K o úhlopříčce 85 palců je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 269 990 Kč, nejvyšší 4K model QN95B s úhlopříčkou 85 palců nabízí Samsung za doporučenou maloobchodní cenu 149 990 Kč. Nejnovější 8K televizory jsou dostupné v úhlopříčkách 55, 65, 75 a 85 palců, modely s rozlišením 4K pak v úhlopříčkách 43, 50, 55, 65, 75 a 85 palců.

Nové televizory Samsung Neo QLED nabízejí špičkové parametry a mnoho nových či vylepšených funkcí. Světelné diody Quantum Mini LED nově doplňuje technologie HDR Mapping ve 14bitové hloubce, což znamená ještě více detailů v jasech i stínech. Funkci proprietárních diod Mini LED precizně řídí systém Quantum Matrix Technology, k němuž výrobce přidal i technologii Shape Adaptive Light – podsvícení se přizpůsobí tvaru zobrazovaného objektu. Díky této kombinaci si diváci mohou vychutnat každý detail v dechberoucích scénách.

Další předností nových televizorů je výtečný prostorový zvuk bez jakýchkoli kompromisů. Všechny nové modely Samsung Neo QLED jsou vybaveny reproduktory s ozvučením do více směrů a poprvé také podporují technologii Dolby Atmos, takže si při sledování filmů budete připadat jako v opravdovém kině. Do funkční výbavy patří i technologie Object Tracking Sound (OTS), díky níž zvuk v místnosti prostorově kopíruje pohyb daného objektu po obrazovce.

Kromě špičkového obrazu a zvuku nabízejí nové televizory značky Samsung i celou řadu inteligentních funkcí, díky nimž si vlastnosti přístroje můžete přizpůsobit vlastním potřebám v dosud nevídané míře. Mezi novinky patří například vylepšené uživatelské rozhraní, v němž se snáze prohlíží obsah. Navíc budou majitelé moci připojit televizi k jiným chytrým zařízením – k tomu slouží inteligentní technologie Smart Hub. Hráče pak potěší speciální uživatelské rozhraní Samsung Gaming Hub. Hráči se mohou těšit i na snadnější ovládání, bleskurychlou odezvu obrazovky, rozlišení 4K s obnovovací frekvencí až 144 Hz a porty HDMI ve standardu 2.1. S novými televizory Samsung si zkrátka každý užije špičkovou domácí zábavu bez jakýchkoli kompromisů.

Související články

Dnes nejčtenější

.