Zavřít reklamu

Letos by měl Samsung uvést na scénu nástupce loňských chytrých hodinek Galaxy Watch4, který pravděpodobně ponese název Galaxy Watch5. O hodinkách v tuto chvíli víme prakticky jen to, že by mohly disponovat novou unikátní zdravotní funkcí. Nyní se nicméně objevily v databázi korejského regulátora, který odhalil jejich kapacitu baterie.

Korejský regulátor Safety Korea ve své databázi uvádí Galaxy Watch5 pod kódovým názvem SM-R900, což pravděpodobně označuje 40mm verzi. Jejich baterie prý bude mít kapacitu 276 mAh. Pro srovnání: kapacita baterie 40mm varianty Galaxy Watch4 činila 247 mAh. O tom, jestli se o něco větší baterie „pětky“ hmatatelně projeví na její výdrži, můžeme v tuto chvíli jen spekulovat.

Více o Galaxy Watch5 není aktuálně známo, lze však očekávat, že k dispozici budou jako loni dva modely (standardní a Classic), že se budou nabízet ve více velikostech, a že je bude softwarově pohánět systém Wear OS. Podle předchozích neoficiálních zpráv vstoupí do sériové výroby v letošních třetím čtvrtletí, což znamená, že by mohly být uvedeny na scénu v srpnu nebo září.

Související články

Dnes nejčtenější

.