Zavřít reklamu

Během včerejší akce Galaxy Unpacked 2022 Samsung k potěšení mnoha fanoušků oznámil, že na své nové vlajkové smartphony a tablety vydá čtyři aktualizace s Androidem. Nyní podobnou strategii oznámil i pro své chytré hodinky.

Samsung uvedl, že na operačním systému Wear OS 3 postavené chytré hodinky s nadstavbou One UI Watch budou dostávat softwarové aktualizace po dobu čtyř let. V tuto chvíli se to týká hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic.

Momentálně nicméně není jasné, jestli má Samsung na mysli systémové updaty, nebo bezpečnostní patche (případně obojí). I tak je jistě chvályhodné, že se korejský technologický gigant zavázal k tak dlouhé softwarové podpoře, i kdyby to nakonec měly být „jen“ bezpečnostní aktualizace.

„Dnes posouváme náš závazek k inovacím zase o krok dál s až čtyřmi generacemi upgradů nadstavby One UI, abychom zajistili, že si naši uživatelé budou moci užívat nejlepší možné mobilní zážitky déle,“ nechal se včera na akci Galaxy Unpacked 2022 slyšet šéf mobilní divize Samsungu MX Business TM Roh.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.