Zavřít reklamu

Pokud někdy nějakou vaši fotografii zkazily tmavé stíny či odrazy ve skle, Samsung přišel s rychlým a snadným řešením. V rámci nadstavby One UI 4.1 na telefonech nové řady Galaxy S22 totiž aktualizoval funkci Object Eraser, která nyní umožňuje zmíněné nepříjemnosti vyřešit jediným klepnutím na tlačítko.

Vylepšený Object Eraser automaticky zesvětlí tmavá a potemnělá místa na fotografii jednoduchým stisknutím tlačítka, případně je možné klepnout přímo na stíny pro přesnější jejich vymazání. Stejně tak lze jedním stisknutím jiného tlačítka odstranit odrazy ve skle. V tuto chvíli není jasné, jestli tuto funkci dostanou další telefony Galaxy, lze to však předpokládat.

 

Funkce Object Eraser debutovala na loňských vlajkových smartphonech Galaxy S21 a Samsung ji od té doby neustále vylepšuje. Jde o nástroj využívající umělou inteligenci, který uživatelům umožňuje bez velké námahy retušovat jejich fotografie. Díky ní může nyní také lépe konkurovat nástroji Google Magic Eraser, který je exkluzivní pro Pixely 6. generace.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.