Zavřít reklamu

Samsung představil svou nejnovější vlajkovou řadu Galaxy S, a pokud jde o hardwarové specifikace modelů Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra, tak je se skutečně na co těšit. A samozřejmě, jak už to u každé nové vlajkové lodi Samsungu bývá, vylepšení a nových funkcí se dočkala i nadstavba systémů Android, zde tedy konkrétně One UI 4.1. 

Modely řady Galaxy S22 budou široké veřejnosti dostupné až od 25. února, ale již nyní je testují mnozí redaktoři webových magazínů. Jejich zařízení již pak nadstavbu One UI 4.1, se kterou budou novinky Samsungu jedoucí na Androidu 12 dodávány, obsahují. Jedná se jen o malé desetinové vylepšení, od kterého nelze očekávat převratné funkce. Některé nové jsou ale poměrně zajímavé.

Jedná se například o možnost používat všechny objektivy zadního fotoaparátu v režimu Pro, možnost používat ultraširokoúhlý fotoaparát a noční režim v aplikacích, jako je Instagram a Snapchat, nebo samozřejmě možnost přizpůsobit si s pomocí funkce RAM Plus to, kolik chcete mít v telefonu virtuální paměti. Magazín Sammobile.com o One UI 4.1 natočil přehledné video, kde jej používá na Galaxy S22 Ultra a srovnává jej s One UI 4.0 na předchozí generaci zařízení. Podívat se na něj můžete výše.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.